Back to homepage

Uncategorized

Të kontrollohet pasuria e gjykatësve. Ja kush kërkon! Updated

Kryetarja e Gjykatës Kushtetuese, Dobrila Kacarska gjatë intervistës për Slobodna TV, porositi se deputetët duhet të respektojnë Kushtetutën, ndërsa ajo nënkupton që të zgjedhen të gjithë katër gjykatësit kushteutes që të kompletohet Gjykata Kushtetuese. “Sa kam informacionë, veç më ka përfunduar diskutimit

Read Full Article

I dëmton automjetin dhe e sulmon fizikisht

Dje (09-tetor) në ora 15:50, personi M.I. (18) nga Kalishti i Gostivarit në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 12:40 në Negotinë të Gostivarit është sulmuar fizikisht nga 32-vjeçari M.B. nga ky fshat. Sipas njoftimit, M.B. ka dëmtuar edhe

Read Full Article

Malazezja sulmon fizikisht ish të dashurin nga Gostivari

Të dielën në ora 18:45, zyrtarët policorë të SPB Tetovë- DPB Gostivar, kanë ndaluar 29-vjeçarin J.Sh., shtetase e Malit të Zi, e cila paraprakisht kishte sulmuar fizikisht një 39-vjeçar, banor i një fshati të Gostivarit, me të cilin më parë

Read Full Article

35 vjeçarja nga Gostivari sulmohet fizikisht

Tridhjetë e pesë vjeçarja S.J. Nga Gostivari, dje (03-tetor) në orën 14:30 në SPB Tetovë ka raportuarse rreth orës 13:30 në rrugën “18-Nëntori” është sulmuar fizikisht nga 21-vjeçari E.B. Pas dokumentimit të rastit, kundër tij do të përgatitet një parashtresë

Read Full Article

Me shkop bejsbolli dhe heroinë në makinë, Policia arreston dy gostivaras!

Dje mbrëma (03-tetor) rreth orës 19:45, në rrugën “Boris Kidriç” në Tetovë, zyrtarët policorë të SPBTetovë kanë privuar nga liria personin R.J. (43) nga Gostivari dhe Sh.F. (30) nga Çegrani i Gostivarit, përarsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre

Read Full Article

Kërcënoi policin, pranga 35 vjeçarit nga Gostivari

Dje mbrëma (02- tetor) në ora 21:20, zyrtarët policorë të SPB Tetovë – Departamenti për Punë të Brendshme Gostivar kanë privuar nga liria personin L.A 35-vjeç nga Gostivari nën dyshimin se ka kërcënuar një polic në Gostivar. Rasti është zbardhur

Read Full Article

Gostivar, arretohet 19 vjeçari, ka tentuar të plaçkisë një grua

Pjestarët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar mbrëmë (02 -tetor) rreth orës 20:00 dhe 10 minuta, në rrugën “Ilindenska” në Gostivar, kanë privuar 19-vjeçarin nga Gostivari A.M. nën dyshimin se më datë 24 shtator të këtij

Read Full Article

U ”kap”, me Policinë, arrestohet gostivarasi

Dje (02 -tetor) rreth orës 12:45 minuta, zyrtarët policorë të SPB Tetovë – Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë privuar nga liria 34-vjeçarin S.F. nga Bellovishti i Gostivarit, i cili rreth njëzet minuta më parë është sjellë në mënyrë

Read Full Article

Policia arreston 35 vjeçarin në afërsi të pagesës rrugore në Gostivar

Pjestarë të policisë të Sektorit të Punëve të Brendshme Tetovë- DPB Gostivar, mbrëmë (03-tetor), rreth pesëmbëdhjetë minuta pas mesnate, në afërsi të pagesës rrugore të Gostivarit, kanë privuar nga liria 35-vjeçarin R.K. nga Orashja e Tetovës, për shkak të dyshimit

Read Full Article

Rrahje në Gostivar, mosmarrëveshje rreth pronës

Pesëdhjetëvjeçar I.A. nga Gostivari, të enjten në ora 10:40 ka raportuar se njëzet minuta më parë në rrugën “18 Nëntori” në Gostivar është sulmuar fizikisht nga 50-vjeçarja M.N. dhe 24-vjeçari K.N. nga Gostivari. Pak më vonë, K.N. ka raportuar se

Read Full Article

03
Jan
Punonjësit policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar,...
03
Jan
Pjestarët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme-Gostivar,...