VMRO-DPMNE nesër do të bllokojë rrugët para KRRE

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 10 Shtator, 2020 18:19

VMRO-DPMNE gjatë ditës së nesërme do të protestojë përpara Komisionit Rregullator për Energjetik. Protestat do të fillojnë nga ora 14:00, ndërsa Sekretari i partisë, Igor Janushev, tha se një orë me makina do të bllokojnë udhëkryqin dhe rrugët qasëse para Komisionit Rregullator.

“Protesta do të filloj para ‘Palloma Bjanka’. Kjo protestë është e drejtuar kah Qeveria dhe mafia. Rrymë më të shtrenjtë donë të thotë popull më të varfër”, ka thënë Janushev, përcjell SHENJA.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 10 Shtator, 2020 18:19