Vetura del nga rruga, përfundon në gardh

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 22 Dhjetor, 2022 12:32

 Me datën 21.12.2022 në ora 08.30 në SPB Tetovë është raportuar se në rrugën lokale nga fshati Gradec për në fshatin Bogovinë afër fshatit Pirok vetura “Fiat” me targa të Gostivarit, të cilën e ka drejtuar nga 19-vjeçarja E.B. nga fshati Gradec, ka dalë nga rruga dhe ka goditur një gardh.

Në aksident lëndime të rënda ka pësuar pasagjeri nga vetura 20-vjeçarja P.A. nga fshati Gradec, ndërsa E.B.

Ka pësuar lëndime trupore, të konstatuara në Spitalin klinik në Tetovë. Kontroll është kryer nga ekipi inspektues nga SPB Tetovë.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 22 Dhjetor, 2022 12:32