Vazhdojnë tragjeditë në Serbi, ndërroi jetë babai i të riut që vrau tetë persona

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 6 Maj, 2023 21:16

Vazhdojnë tragjeditë në Serbi, ndërroi jetë babai i të riut që vrau tetë persona

Radisha Blazhiq, babai i “monstrës” nga Mlladenovci i Serbisë Urosh Bllazhiq, sipas informacioneve të pakonfirmuara, ka ndërruar jetë sot dhe dyshohet se ka pësuar një atak në zemër, transmeton Republika.rs.

Pardje Urosh Bllazhiq vrau tetë dhe plagosi 14 persona.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 6 Maj, 2023 21:16