Tjetër sulm fizik në Gostivar

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 15 Tetor, 2020 11:53

Dje (14-tetor) në ora 13.00, J.M. (46) nga Gostivari në SPB-Tetovë ka raportuar se rreth orës 12 në rrugën “Zhivko Brajkovski” në Gostivar, ka qenë i sulmuar fizikisht nga 25-vjeçari A.S. banor i Gostivarit, percjell Gostivari Sot

Për një kohë të shkurtër personi A.S. është privuar nga liria dhe mbajtur në Stacionin Policor-Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes, kurse nga ai është konfiskuar edhe një thikë. Gostivari Sot

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 15 Tetor, 2020 11:53