Tjetër fitore nga Shëndrit Deari, fiton ndaj austalianit Zeharia Talic

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 25 Korrik, 2023 12:38 Updated

Tjetër fitore nga Shëndrit Deari, fiton ndaj austalianit Zeharia Talic

Tenisisti Shëndrit Deari vijon sukseset në
Novi Sad të Serbisë ku po merr pjesë në turnire future. Fitoren e radhës e ngadhnjeu nga Austaliani, Zeharia Talic, njofton Gostivari Sot

Turin e fitoreve e nisi në ditë e parë edhe atë në raundin e parë duke fituar ndaj serbit Jovanovič me rezultat 6-4 6-2 dhe në raundin e dytë përballë serbit Drinič i cili është edhe bartës i 7. 

Gjatë ditës së hënë, Diti fitoi edhe kundër Driniçit nga Sebia në setin e tretë tailbrejk 10-4. Mbetemi në pritje të fitoreve të tjera nga Diti. Gostivari Sot

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 25 Korrik, 2023 12:38 Updated