Temperaturat sot deri në 40 gradë

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 16 Korrik, 2023 08:12

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi juglindor.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 15 deri në 24, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 34 deri në 40 gradë. UV=10

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 16 Korrik, 2023 08:12