Back to homepage

Tag "Gostivari"

Arrestohet i riu për marihuanë nga Gostivari

Gjatë natës (14-shtator), dhjetë minuta pas mesnate, në rrugën rajonale në Bogovinë të Tetovës, pjestarët e policisë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria 18-vjeçarin M.Z. nga Gostivari Gradeci. Gjatë kontrollit të tij dhe në automjetin “Ford Fiesta” me targa

Read Full Article

03
Jan
Punonjësit policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar,...
03
Jan
Pjestarët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme-Gostivar,...