Back to homepage

Tag "Argëtim"

Nusret takohet me nënën e tij pas dy vitesh, merr kritika të shumta

Nusret takohet me nënën e tij pas dy vitesh, merr kritika të shumta

Ai ndau këtë moment me 40 milionë ndjekësit e tij por është përballur me kritika për faktin se nëna e tij qëndron në një vend shumë larg stilit të tij të jetesës. Videoja ka tërhequr qindra komente, pozitive dhe negative,

Read Full Article
Policja në Nju Jork pendohet keq për kërcimin sensual me shefin

Policja në Nju Jork pendohet keq për kërcimin sensual me shefin

Oficerja e policisë së Nju Jorkut ndihet e turpëruar pas kërcimit sensual që bëri me shefin e saj, gjatë festës së organizuar nga departamenti i policisë në Bronx, për festat e fundvitit. Edhe pse 26-vjeçarja nuk ka folur publikisht pas

Read Full Article
Mesazhi i parë i dërguar me celular shitet për 107 mijë euro

Mesazhi i parë i dërguar me celular shitet për 107 mijë euro

Mesazhi i parë i dërguar me celular u ble për 107 mijë euro në një ankand të zhvilluar në Francë. Më 3 dhjetor të vitit 1992, inxhinieri i Vodafone, Neil Papworth i dërgoi një SMS drejtorit të atëhershëm të Vodafone,

Read Full Article