Sulmon fizikisht bashkëshorten, arrestohet 52 vjeçari

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 2 Shtator, 2020 12:23

Ditën e djeshme rreth orës 10.00, një 53 vjeçare nga Gostivari në SPB – Tetovë ka denoncuar se para disa ditësh është sulmuar fizikisht nga burri i saj 52 vjeçar.

“Burri i denoncuar është privuar nga liria”, thuhet në njoftimin e policisë.

Merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit. TV Globi

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 2 Shtator, 2020 12:23