Sulmohet fizikisht babai dhe djali i tij i mitur në Gostivar

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 26 Prill, 2023 20:40

Dyzet e gjashtë vjeçari B.Q. nga një fshat i Gostivarit, dje (25-prill) në ora 20:30, në SPB-Tetovë ka raportuar, se rreth orës 18:30 në shtëpinë e tij familjare, ai dhe djali i tij i mitur kanë qenë të sulmuar fizikisht nga një i mitur nga i njëjti fshat, ndërkaq sulmuesi ka qenë i fejuari i vajzës së B.Q.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 26 Prill, 2023 20:40