Sulm fizik në një fshat të Tetovës

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 31 Tetor, 2022 10:54

Sulm fizik në një fshat të Tetovës

Pesëdhjetë e një vjeçari A.I. nga Jazhinca e Tetovës, dje (30-tetor) në ora 13:30 në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 12:00 para një lokali në fshat është sulmuar fizikisht nga R.M. (53) nga i njëjti fshat.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 31 Tetor, 2022 10:54

11:34:32 am
Dje (23 nëntor) rreth orës 20:00 në rrugën “Dushko Popoviq”...
11:33:03 am
Mbrëmë (23 nëntor) rreth orës 19:10, në rrugën e “Ilindenit”...
11:32:03 am
Pjestarët e policisë të SPB Tetovë mbrëmë (24 nëntor) dhjetë...