Sulm fizik në Gradec të Gostivarit

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 29 Gusht, 2023 11:06

Sulm fizik në Gradec të Gostivarit

Njëzet e gjashtë vjeçari E.M. nga Negotina e Pollogut, dje mbrëma (28-gusht) në ora 23:50, në SPB Tetovë ka raportuar se dy orë më parë në Gradec të Gostivarit është sulmuar fizikisht nga D.A.(23) dhe dy persona të tjerë nga ky fshat, të cilët i ka njohur më parë.

Sipas raportit, njëri prej tyre gjatë sulmit ka përdorur edhe një boks metalik.

Po merren masa për pastrimin dhe dokumentimin e plotë të rastit. Gostivari Sot

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 29 Gusht, 2023 11:06