Sulm fizik mes nxënësish në Tetovë

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 4 Nëntor, 2022 11:48

Dyzet e shtatë vjeçarj A.B. nga Tetova, dje (03- nëntor) në ora 13:40 në SPB Tetovë ka raportuar se para hyrjes së shkollës fillore të Tetovës, ku ka mësuar, djali i saj i mitur është sulmuar fizikisht nga disa të mitur të tjerë, nxënës të së njëjtës shkollë.

Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 4 Nëntor, 2022 11:48