Sot, temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri në 10 gradë

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 16 Dhjetor, 2022 08:28

Sot, temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri në 10 gradë

T&S

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e fortë në drejtim të pjesës jugore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri në 10, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 14 deri në 19 gradë celsius.

Ditën e shtunë moti pritet të jetë me reshje të shiut, ndërsa ditën e diell do të kemi ulje të temperaturave.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 16 Dhjetor, 2022 08:28

03
Jan
Punonjësit policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar,...
03
Jan
Pjestarët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme-Gostivar,...