Rrahu babain 66 vjeçar, arrestohet i riu nga Gostivari

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 25 Dhjetor, 2022 19:05

Një baba 66 vjeçar ka qenë viktimë e dhunës në familje, pasi është sulmuar fizikisht nga djali i tij 28 vjeçar. Nga policia thonë se e kanë arrestuar sulmuesin dhe ndaj tij do të ngrihet kallëzimi përkatës, përcjell Klan Maqedoni

“Me datë 25.12.2022 në ora 03:00 në Gostivar, V.S.(28) nga Gostivari është privuar nga liria nga zyrtarët policorë të Stacionit Policor Gostivar, për shkak se ka sulmuar fizikisht babain e tij 66 vjeçar. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një dorëzim përkatës”, thonë nga MPB.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 25 Dhjetor, 2022 19:05