Ricky Martin reagon pas mbërritjes në Shqipëri

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 19 Korrik, 2023 07:53

Ricky Martin reagon pas mbërritjes në Shqipëri

Ricky Martin, ka mbërritur gjatë ditës së sotme në Tiranë.

Ylli me famë botërore ka dhënë një mesazh pas arritjes në Tiranë, ndërsa ka ftuar të gjithë që t’i bashkangjiten në koncert.

“Përshëndetje Shqipëri. Si jeni? Unë jam Ricky Martin dhe sapo kam mbërritur në Tiranë. Jam shumë i lumtur që jam këtu sepse kam një koncert të madh në sheshin “Skënderbej” në 20 korrik”, u shpreh ai.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 19 Korrik, 2023 07:53