Rast delikuent në Tetovë. Përleshen mes veti ca të mitur

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 8 Nëntor, 2022 12:21

Tridhjetë e nëntë vjeçarja M.A. nga Tetova, dje (07- nëntor) në ora 22:40 në SPB Tetovë ka raportuar se
gjysmë ore më herët në rrugën “Ivo Lola Ribar” në Tetovë, djali i saj i mitur është sulmuar fizikisht nga dy persona të cilët i njihte.

Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 8 Nëntor, 2022 12:21