Ra në pranga të Policisë, pasi iu gjetë drogë!

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 22 Dhjetor, 2022 12:42

Me datë 21.12.2022 në ora 15:30 në rrugën rajonale Tetovë – Shkup, në afërsi të Zhelinës së Tetovës, zyrtarë policorë nga Njësisë policore- Grupçin e kanë privuar nga liria personin E.A. (22) nga Tetova për shkak se gjatë kontrollit të kryer ndaj tij është gjetur dhe konfiskuar marihuanë.

Personi është ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të përgaditet kallëzimi përkatës.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 22 Dhjetor, 2022 12:42