Policia raporton sulm fizik në Gostivar, të përfshirë pesë persona

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 28 Shtator, 2022 11:21

Policia raporton sulm fizik në Gostivar, të përfshirë pesë persona

Mbrëmë (28-shtator), rreth pesëdhjetë minuta pas mesnate, 22-vjeçari M.N. nga Gostivari në SPB -Tetovë ka raportuar se në mbrëmje rreth orës 20:45 në rrugën “Vëllezërit Gjinovski” në Gostivar, së bashku me shokun e tij M.N. kanë qenë të sulmuar fizikisht nga tre persona për shkak të marrëdhënieve të pazgjidhura borxh-besues.

Në sulm, sipas raportimit, njëri prej tyre ka përdorur edhe një mjet metalik.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 28 Shtator, 2022 11:21

11:34:32 am
Dje (23 nëntor) rreth orës 20:00 në rrugën “Dushko Popoviq”...
11:33:03 am
Mbrëmë (23 nëntor) rreth orës 19:10, në rrugën e “Ilindenit”...
11:32:03 am
Pjestarët e policisë të SPB Tetovë mbrëmë (24 nëntor) dhjetë...