Policia raporton për sulm fizik të ndodhur në Gostivar

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 10 Nëntor, 2023 11:02

Policia raporton për sulm fizik të ndodhur në Gostivar

Dje në orën 13:00, në rrugën “18- nëntor” në Gostivar, efektivët e policisë të SPB Tetovë- Departamentit të Punëve Të brendshme në Gostivar kanë privuar nga liria 40-vjeçarin V.E. nga Gostivari, i cili më parë ishte raportuar nga 31-vjeçarja E.G. se rreth orës 12:30 në rrugën “Beliçica” në Gostivar e kishte sulmuar fizikisht.

Çështja është duke u zbardhur dhe e dokumentuar. Gostivari Sot

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 10 Nëntor, 2023 11:02