Policia raporton për sulm fizik në Gostivar

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 31 Tetor, 2022 10:50 Updated

Dje në ora 15:30, zyrtarët policorë të SPB Tetovë- Dpartamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, kanë privuar nga liria 71-vjeçarin H.M. nga Gostivari i cili kishte sulmuar fizikisht 64-vjeçarin A.M.

Sipas raportimit, në sulmin H.M. ka përdorur edhe mjete të mprehta me të cilat i ka shkaktuar plagë personit A.M.

Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 31 Tetor, 2022 10:50 Updated