Policia privon nga liria 22-vjeçarin nga Tetova

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 2 Nëntor, 2022 11:18

Policia privon nga liria 22-vjeçarin nga Tetova

Mbrëmjen e djeshme (01-nëntor) rreth orës 21:30, në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë, zyrtarët policorë të
Sektorit të Punëve të Brendshme-Tetovë, kanë privuar nga liria 22-vjeçarin K.B. nga Tetova, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tij është gjetur marihuanë.

I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të përpilohet parashtresë përkatëse. Gostivari Sot

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 2 Nëntor, 2022 11:18

11:34:32 am
Dje (23 nëntor) rreth orës 20:00 në rrugën “Dushko Popoviq”...
11:33:03 am
Mbrëmë (23 nëntor) rreth orës 19:10, në rrugën e “Ilindenit”...
11:32:03 am
Pjestarët e policisë të SPB Tetovë mbrëmë (24 nëntor) dhjetë...