Policia ndalon personin e dënuar me burg

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 25 Tetor, 2022 10:38

Policia ndalon personin e dënuar me burg

Pjestarët e policisë të SPB Tetovë, dje në ora 17:40 me urdhër të gjykatës kanë ndaluar 26- vjeçaren M.J. nga Palçishti i Tetovës për të vuajtur dënimin me burg në Burgun e Idrizovës në Shkup, ku shumë shpejtë është dërguar dhe dorëzuar.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 25 Tetor, 2022 10:38

11:34:32 am
Dje (23 nëntor) rreth orës 20:00 në rrugën “Dushko Popoviq”...
11:33:03 am
Mbrëmë (23 nëntor) rreth orës 19:10, në rrugën e “Ilindenit”...
11:32:03 am
Pjestarët e policisë të SPB Tetovë mbrëmë (24 nëntor) dhjetë...