Policia gjeti marihuanë dhe thikë tek një tetovar

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 18 Nëntor, 2022 11:52

Dje (17-nëntor) rreth orës 14:30 në vendin e quajtur “Banjiçë” në Tetovë, në afërsi të një objekti hotelierik, zyrtarë policorë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria 34-vjeçarin V.E. nga Treboshi i Tetovës, pasi që gjatë kontrollit të kryer ndaj tij, ëhtë gjet marihuanë dhe një thikë.

Çështja po zbardhet dhe dokumentohet dhe ndaj tij do të pasojnë parashtresa përkatëse.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 18 Nëntor, 2022 11:52