Policia gjeti kokainë në Drenovec të Tetovës

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 18 Nëntor, 2022 11:50

Dje mbrëma (17-nëntor) rreth orës 21:45 në Lagjen Drenovec-Poroj të Tetovës, zyrtarët policorë të
Sektorit për punë të brendshme Tetovë, kanë privua nga liria personat M.R.(42) nga Merova e Tetovës,
B.S. (21) nga Kopaçindolli dhe M.K.(30) nga Tetova, pasi që në kontrollin të tyre është gjetur kokainë.

Të tre janë ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të përgatiten parashtresa përkatëse.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 18 Nëntor, 2022 11:50