Policia arreston 35 vjeçarin në afërsi të pagesës rrugore në Gostivar

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 3 Tetor, 2022 10:57

Policia arreston 35 vjeçarin në afërsi të  pagesës rrugore në  Gostivar

Pjestarë të policisë të Sektorit të Punëve të Brendshme Tetovë- DPB Gostivar, mbrëmë (03-tetor), rreth pesëmbëdhjetë minuta pas mesnate, në afërsi të pagesës rrugore të Gostivarit, kanë privuar nga liria 35-vjeçarin R.K. nga Orashja e Tetovës, për shkak të dyshimit se ka patentë shofer të falsifikuar, e cila i është marrë.

I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 3 Tetor, 2022 10:57

11:34:32 am
Dje (23 nëntor) rreth orës 20:00 në rrugën “Dushko Popoviq”...
11:33:03 am
Mbrëmë (23 nëntor) rreth orës 19:10, në rrugën e “Ilindenit”...
11:32:03 am
Pjestarët e policisë të SPB Tetovë mbrëmë (24 nëntor) dhjetë...