Policia arreston 3 persona në Gostivar, u gjeti marihuanë në automjet

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 4 Qershor, 2020 12:13

Dje (3-qershor) rreth orës 20 e 30 minuta, në rrugën ,,Vëllezërit Gjinovski” në Gostivar, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë-Njësia për punë të brndëshme Gostivar, i kanë privuar nga liria B.A.(22), A.J.(21) dhe A.A.(22) nga Gostivari, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe veturës së tyre ,,Audi” me targa të Shkupit, me të cilën kanë qenë duke lëvizur është gjetur marihuanë.

Tre personat në fjalë janë mbajtur në Stacionin policorë Gostivar, për zbardhjen dhe dokumentimin
e plotë të rastit dhe kundër tyre do të inicohet parashtresë adekuate.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 4 Qershor, 2020 12:13