Policia arrestoi sulmuesit e banorit të Gjurgjevishtit

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 11 Qershor, 2020 12:11

Dje (10-qershor) rreth orës 20 e 20 minuta në Gostivar, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë-Njësia për punë të brendshme Gostivar, i kanë privuar nga liria B.M.(50) dhe Sh.M.(57) nga fshati Gjurgjevishtë e Gostivarit, për shkak të involvimit të tyre në vepër penale ,,dhunë” e cila është denoncuar më datë 9- qershor nga personit Sh.I. (33) nga i njëjti fshat, që ka ndodhur në rrugën ,,Pançe Popovski” në Gostivar.

Dy personat në fjalë, janë mbajtur në Stacionin policorë Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e
rastit. Gostivari Sot 

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 11 Qershor, 2020 12:11