Plaçkitet taksisti në Gostivar

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 3 Tetor, 2022 11:08

Plaçkitet taksisti në  Gostivar

Mbrëmë (03-tetor) në ora 02.00, personi B.D. (53) nga Gostivari në SPB Tetovë ka raportuar se gjysmë ore më parë në rrugën “Vëllezërit Gjinovski” në Gostivar, një person të cilin e transportonte me automjetin e tij taksi, duke e kërcënuar me një send të mprehtë, i ka marrë para.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 3 Tetor, 2022 11:08

11:34:32 am
Dje (23 nëntor) rreth orës 20:00 në rrugën “Dushko Popoviq”...
11:33:03 am
Mbrëmë (23 nëntor) rreth orës 19:10, në rrugën e “Ilindenit”...
11:32:03 am
Pjestarët e policisë të SPB Tetovë mbrëmë (24 nëntor) dhjetë...