Për çështje droge bie në pranga 28-vjeçari nga Gostivari

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 6 Tetor, 2020 12:04

Zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, dje (5 tetor) në orën 21.00 në Gostivar e kanë arrestuar 28-vjeçarin A.B. nga Gostivari, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tij është gjet marihuanë dhe fara të kanabis sativa.

A.B. është ndaluar në Stacionin Policor- Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, me ç’rast do të përgatitet parashtresë adekuate. GS

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 6 Tetor, 2020 12:04