Pas lindjes së vajzës, Elita Rudi nis palestrën

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 23 Korrik, 2021 23:49

Moderatorja e bëri publike përmes rrjeteve sociale.

Ajo ndau pamje nga palestra derisa shihej e veshur me veshje sportive, shkruan lajmi.net.

Elita Rudi, ka postuar një fotografi para pasqyrës teksa zbuloi se ka vendosur t’i heq kilogramët e tepërt.

Kujtojmë se, bukuroshja brune është bërë nënë për herë të dytë duke lindur një vajzë së cilës i ka vendosur emrin Bota.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko janë prindër të dy fëmijëve.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 23 Korrik, 2021 23:49