Ngacmoi gruan dhe vajzat e saj, që i kishte fqinjë, arrestohet i riu nga Tetova

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 18 Janar, 2024 13:37

Ngacmoi gruan dhe vajzat e saj, që i kishte fqinjë, arrestohet i riu nga Tetova

Një 20-vjeçar nga Tearca është arrestuar nga policia nën dyshimin se ka ngacmuar tri gra, të cilat i kishte fqinjë, përcjell TV21. Sipas raportimit në policia, ai ka tentuar t’i prekë trupin njërës.

“Më 17.01.2024 në 21.00 në një fshat të Tetovës, efektivët e policisë nga Departamenti i Policisë – Tearcë kanë privuar nga liria personin L.N. (20) nga i njëjti fshat. Ai dyshoi se rreth orës 18:30 në fshat u soll keq dhe u përpoq t’i prekte trupin një fqinje 25 vjeçare. E njëjta gjë i kishte ndodhë edhe ditën e mëparshme motrës dhe nënës së saj, të cilave ishte përpjekur t’iu merrte një telefon celular. Personi është mbajtur në stacionin policorë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të pasoj parashtresë përkatëse”, thonë nga SPB-Tetovë.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 18 Janar, 2024 13:37