Motra sulmohet nga vëllai i saj

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 1 Nëntor, 2022 11:10

Motra sulmohet nga vëllai i saj

Pesëdhjetë e shtatë vjeçarja nga Tetova, në SPB Tetovë, mbrëmë (01-nëntor) në ora 01:40 ka raportuar se në shtëpinë e tyre të përbashkët në Tetovë, është sulmuar fizikisht nga vëllai i saj 56 vjeçar E.R.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 1 Nëntor, 2022 11:10

11:34:32 am
Dje (23 nëntor) rreth orës 20:00 në rrugën “Dushko Popoviq”...
11:33:03 am
Mbrëmë (23 nëntor) rreth orës 19:10, në rrugën e “Ilindenit”...
11:32:03 am
Pjestarët e policisë të SPB Tetovë mbrëmë (24 nëntor) dhjetë...