Moti sot paradite do të jetë me diell dhe i ngrohtë…

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 20 Qershor, 2020 09:57

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe i ngrohtë, derisa në orët e pasdites priten reshje të shiut dhe bubullima. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 10 deri më 19, a ajo maksimale do të arrij nga 24 deri në 32 gradë. UV=8.

Edhe në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Pasdite gjithashtu priten reshje shiu. Temperatura minimale do të jetë 15 ndërsa ajo maksimale do të arrij deri më 30 gradë Celsius

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 20 Qershor, 2020 09:57