Moti sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira dhe me reshje shiu

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 6 Tetor, 2020 09:47

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira dhe me reshje shiu. Temperatura minimale do sillet prej 11 deri më 19 gradë, ndërsa ajo e ditës nga 22 deri më 30 gradë celsius.

Edhe në Shkup e rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm.

Temperatura minimale do të ulet në 15 gradë, ndërsa ajo maksimalja do të arrij deri në 25 gradë Celsius.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 6 Tetor, 2020 09:47