Moti sot, me diell dhe vranësira

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 18 Tetor, 2020 09:45

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej tre deri më 12 gradë, ndërsa temperatura maksimale do të lëvizin prej 15 deri më 22 gradë celsius.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 18 Tetor, 2020 09:45