Moti sot do të jetë me vranësire dhe reshje shiu

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 6 Qershor, 2020 10:07

Moti në vend sot do të jetë me vranësire dhe reshje shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri më 16 gradë celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 19 deri më 24 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti në orët e mëngjesit do të jetë kryesisht me diell, ndërsa në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 6 Qershor, 2020 10:07