Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 20 Shtator, 2020 09:41

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtime të ndryshme.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri më 16 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 24 deri më 29 gradë Celsius.
Për ditët në vijim pritet mot i qëndrueshëm me temperatura më të ulëta.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 20 Shtator, 2020 09:41