Me shkop bejsbolli dhe heroinë në makinë, Policia arreston dy gostivaras!

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 4 Tetor, 2022 10:42

Me shkop bejsbolli dhe heroinë në makinë, Policia arreston dy gostivaras!

Dje mbrëma (03-tetor) rreth orës 19:45, në rrugën “Boris Kidriç” në Tetovë, zyrtarët policorë të SPB
Tetovë kanë privuar nga liria personin R.J. (43) nga Gostivari dhe Sh.F. (30) nga Çegrani i Gostivarit, për
arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre në veturën “Opel Zafira” me targa të Gostivarit, në
të cilën ishin transportuar, u gjet heroinë dhe një shkop bejsbolli.

Të dy janë ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për sqarim dhe dokumentim të rastit, pas së cilës do të përpilohen parashtresat përkatëse.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 4 Tetor, 2022 10:42