Malazezja sulmon fizikisht ish të dashurin nga Gostivari

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 10 Tetor, 2022 20:50

Të dielën në ora 18:45, zyrtarët policorë të SPB Tetovë- DPB Gostivar, kanë ndaluar 29-vjeçarin J.Sh., shtetase e Malit të Zi, e cila paraprakisht kishte sulmuar fizikisht një 39-vjeçar, banor i një fshati të Gostivarit, me të cilin më parë kishte qenë në lidhje.

Në sulm, sipas raportit, J.Sh. ka përdorë edhe një mjet perj qelqi. Ajo është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, pas së cilës do të përpilohet parashtresë përkatës. GS

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 10 Tetor, 2022 20:50