Kërcënoi policin, pranga 35 vjeçarit nga Gostivari

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 3 Tetor, 2022 11:05

Kërcënoi policin, pranga 35 vjeçarit nga Gostivari

Dje mbrëma (02- tetor) në ora 21:20, zyrtarët policorë të SPB Tetovë – Departamenti për Punë të Brendshme Gostivar kanë privuar nga liria personin L.A 35-vjeç nga Gostivari nën dyshimin se ka kërcënuar një polic në Gostivar.

Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 3 Tetor, 2022 11:05

11:34:32 am
Dje (23 nëntor) rreth orës 20:00 në rrugën “Dushko Popoviq”...
11:33:03 am
Mbrëmë (23 nëntor) rreth orës 19:10, në rrugën e “Ilindenit”...
11:32:03 am
Pjestarët e policisë të SPB Tetovë mbrëmë (24 nëntor) dhjetë...