Kallashi kritikon ministrin Vitia: Vdekje popullit, lavdi Arbenit

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 30 Gusht, 2021 13:55

Kallashi kritikon ministrin Vitia: Vdekje popullit, lavdi Arbenit

Kallashi” valltarja e njohur ka reaguar por kësaj radhe jo për diçka të ndërlidhur me shoubiz, por për situatën me pandeminë.

Ajo ka pasur kritika për ministrin Arben Vitia, ku ka shprehur pakënaqësinë e saj për trajtimin e pabarabartë të vaksinuarve dhe të pavaksinuarve.

“Orë policore edhe për të vaksinuarit?

Vdekje popullit, lavdi Arbenit”, është shprehur ajo.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 30 Gusht, 2021 13:55