Ishin bashkë në lokal, nga debati verbal deri tek grushtet!

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 8 Nëntor, 2022 12:19

Dyzet e tetë vjeçari K.R. nga Velebrdo e Rekës së Poshtme, dje (07-nëntor) në ora 11:40 në SPB Tetovë ka raportuar se një ditë më parë rreth orës 11:00 në Hanet e Mavrovës është sulmuar fizikisht nga V.K.(28) nga Vollkovia e Rekës së Epërme, me të cilin kanë qëndruar më parë në një objekt hotelierik dhe kishin patur një debat verbal.

Rasti është duke u zbardhur.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 8 Nëntor, 2022 12:19