Inva Mula, Geasy dhe Mc Kresha e publikojnë këngën “Jemi njo” (LINK)

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 19 Prill, 2023 21:13

Inva Mula, Geasy dhe Mc Kresha e publikojnë këngën “Jemi njo” (LINK)

Tre artistë shqiptarë janë bërë bashkë për të sjellur bashkëpunimin më të ri në estradë.

Këngëtarja e mirënjohur, Inva Mula, reperët Getto Geasy dhe Mc Kresha, e publikuan sot këngën “Jemi njo”.

Tekstin e këngës e kanë shkruar Getto Geasy dhe Mc Kresha, ndërsa muzika u përgatit nga Florent Boshnjaku.

Më poshtë e keni videoklipin e këngës në fjalë:

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 19 Prill, 2023 21:13