I mituri kapet me mariuhanë

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 21 Tetor, 2022 11:19

Pjestarët e policisë të SPB Tetovë dje (20-tetor) rreth orës 11:00, në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë, kanë privuar nga liria një të miturit nga Tetova, pasi që gjatë kontrollit të kryer ndaj tij, është gjetur marihuanë.

Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të çështjes ndaj të miturit do të vijojë parashtresë përkatëse.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 21 Tetor, 2022 11:19