I dëmton automjetin dhe e sulmon fizikisht

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 10 Tetor, 2022 20:52

I dëmton automjetin dhe e sulmon fizikisht

Dje (09-tetor) në ora 15:50, personi M.I. (18) nga Kalishti i Gostivarit në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 12:40 në Negotinë të Gostivarit është sulmuar fizikisht nga 32-vjeçari M.B. nga ky fshat.

Sipas njoftimit, M.B. ka dëmtuar edhe automjetin e tij “Smart” me targa të Gostivarit. Rasti është duke u
zbardhur dhe ndaj të përfshirëve do të vijojnë parashtresë përkatëse. GS

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 10 Tetor, 2022 20:52

11:34:32 am
Dje (23 nëntor) rreth orës 20:00 në rrugën “Dushko Popoviq”...
11:33:03 am
Mbrëmë (23 nëntor) rreth orës 19:10, në rrugën e “Ilindenit”...
11:32:03 am
Pjestarët e policisë të SPB Tetovë mbrëmë (24 nëntor) dhjetë...