Gruaja denoncon burrin se e sulmoi djalin e tyre me mjet të mprehtë

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 26 Dhjetor, 2022 11:44

Gruaja denoncon burrin se e sulmoi djalin e tyre me mjet të <strong>mprehtë</strong>

T&S

Më datë 25.12.2022 në ora 23:30 në SPB Tetovë, 46- vjeçarja nga Tetova, ka raportuar se ajo dhe djali i saj janë sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj Sh.E. (55) nga Tetova, i cili gjatë sulmit ka përdorur edhe një send të mprehtë.

Po merren masa për zbardhjen e rastit.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 26 Dhjetor, 2022 11:44

03
Jan
Punonjësit policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar,...
03
Jan
Pjestarët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme-Gostivar,...