Gostivar, vetura devijon nga rruga

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 13 Korrik, 2020 12:28

Dje (12-korik) në ora 05 e 45 minuta, në rrugën ,,Vëllezrit Gjinovski” në Gostivar, vetura e tipit ,,Seat Kordoba” me targa të Gostivarit, të cilën e ka drejtuar 44-vjeçari E.P. nga Gostivari, ka humbur kontrollin dhe është përplasur në objektin e ordinancës  shëndetësore private, pronë e 62- vjeçarin T.J. nga Gostivari.

Shoferi i lënduar, është dërguar dhe mbajtur për mjekim të mëtutjeshëm, në Spitalin e përgjithshëm
në Gostivar.

Inspektimin në vendin e ngjarjes e ka kryer ekipi nga Njësia e Punëve të Brendshme Gostivar.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 13 Korrik, 2020 12:28