Gostivar, Policia arreston dy persona pasi u gjeti kokainë

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 24 Shtator, 2020 12:11

Mbrëmë (23 shtator) rreth orës 22 e 20 minuta, në rrugën Major Çede Filipovski në Gostivar, pjestarët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, kanë arrestuan S.D. (23) nga Shkupi dheD.D.(39) nga Mavrova, për arsye se gjatë kontrollit të kryer në automjetin e tyre Mercedes  me targa të Gostivarit, është gjetur kokainë. 

Punohet në zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, me ç”rast do të pasojnë edhe parashtresa
adekuate.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 24 Shtator, 2020 12:11